בית מלא ספרים!

החל מעתה ניתן להשיג אצלנו ספרים נגלה וחסידות במחירים הזולים בשוק בהתחייבות

חדש! תעודת רב בית כנסת!

לראשונה רבני חב"ד יסמיכו רבני בתי כנסיות

עונת הרישום בנחל'ה החלה!

נפתח הרישום למגוון מסלולי ההסמכה בנחל'ה

ממליצים עלינו


השילוב האמיתי בין תורה לטכנולוגיה רק בלמען ילמדו!

השילוב האמיתי בין תורה לטכנולוגיה רק בלמען ילמדו!

שר המדע, החלל והטכנולוגיה ח"כ אופיר אקוניס

אני מעריץ גדול של חב"ד ושל הרבי מליובאוויטש, עבודת הקודש שחב"ד עושים הוא נפלא, כשראיתי מקרוב את הפעילות של מכון "למען ילמדו" הופתעתי מההשקעה והשילוב הנדיר שלא ראיתי כמוהו בין תורה והלכה לבין טכנולוגיה.

הרגשתי ממש כמו רבי עקיבא שהתחיל בגיל 40

הרגשתי ממש כמו רבי עקיבא שהתחיל בגיל 40

אסף יחזקאל - בוגר המכון

בזכות מכון למען ילמדו ובראשם הרב ישראל מעל והרב יהושע, התאפשרה גם לי האפשרות והזכות ללמוד תורה בצורה רצינית, להתנתק מכל העולם ולצלול ללימוד התורה, בבחינת אבנים שחקו מים, הלימוד המיוחד של המכון משפיע על שלושת הלבושים שלי מחשבה דיבור ומשעה, וזה קיום רצונו של הרבי שבכל בית יהיה רב!!!

הופתעתי בעת הבחינה מהידע הנרחב של תלמידי המכון

הופתעתי בעת הבחינה מהידע הנרחב של תלמידי המכון

הרב אליהו יוחנן גוראריה - חבר בי"ד רבני חב"ד ורב העיר חולון

המיזם של "למען ילמדו" הינו דבר נפלא ביותר, העובדה שיושבים אברכים ואנ"ש שאין להם רקע ישיבתי ולומדים את השלחן ערוך, וש"ך וט"ז, ומגלים בקיאות בצורה בלתי רגילה, יוצא לי לבחון עשרות תלמידים מידי שנה, אך תלמידי מכון למען ילמדו זה משהו מיוחד.

 

קביעות עתים בקביעות

הרב ניר להב - שליח הרבי בפתח תקווה ואיש הייטק מהשורה הראשונה

ראשית כל, חומר הלימודים מרתק מאוד, אלו הלכות מענינות ומעשיות, הכל ערוך היטב בטוב טעם, ומונגש ברמה גבוהה תוך שימוש בכל עזרי הלימוד הקיימים כיום בשורה הראשונה. כיום, לא ניתן ללמוד בצורה יבשה.

מאז שנכנסתי לא יצא לי לפספס שום מפגש בקורס, לפעמים נאלצתי לבטל אירועים חשובים בכדי שלא להפסיד שום שיעור, כך שהקביעות עתים לתורה כעת הוא בקביעות, ומידי שבוע אני מקדיש שעות רבות לחזרה על החומר הנלמד.

המהפך הוא בשילוב האדיר בין שמירת ההלכה והלימוד המסורתי ובד בבד ניצול כל עזרי וכלי הטכנולוגיה על מנת להפוך את הלימוד ליותר קל ויותר חוויתי