בית מלא ספרים!

החל מעתה ניתן להשיג אצלנו ספרים נגלה וחסידות במחירים הזולים בשוק בהתחייבות

חדש! תעודת רב בית כנסת!

לראשונה רבני חב"ד יסמיכו רבני בתי כנסיות

עונת הרישום בנחל'ה החלה!

נפתח הרישום למגוון מסלולי ההסמכה בנחל'ה

צוות המכון

סוד ההצלחה במכון "למען ילמדו" טמון בצוות המיוחד והמוכשר המנהל ומוביל את המכון, הקו המנחה את בחירת הצוות הינו אי-התפשרות על פחות ממושלם, לכל תפקיד נבחר האדם המתאים לכך יותר מכל אחד אחר, צוות המכון רואים במפעל האדיר הזה כשליחות חייהם, וכשליחות אמיתית של הרבי מלך המשיח ומתמסרים לתפקיד בכל מרצם ונפשם, על מנת להעניק לתלמיד את כל היחס האישי והליווי הצמוד הנצרך למען המטרה העיקרית שכל תלמיד יוכל פשוט לשבת ולהתמיד מתוך סיפוק והנאה.


הרב דב טברדוביץ'

מרבני המכון ומלווה מסלול ה"סמיכה"

עם הקמת המכון, הוכנס הרב טברדוביץ' בעובי הקורה ומגיה ומלווה את מסלול הסמיכה, מעורבתו בחומר הלימודי  מתבטא במיוחד בתחום ה"הלכה למעשה" המשולב ומודגש לאורך כל הדרך ובכל שיעור, אותו מגיה ומתווה הרב, על פי פסקי אדה"ז ומנהגי חב"ד.

ראה עוד

הרב ישראל יהודה לייב הלוי מעל

יו"ר המכון ומייסדו

הרב ישראל יהודה לייב מעל, מייסד המכון ומנהלו, בעל ניסיון ושם עולמי בתחום ה"סמיכה", הרב מעל עורך וכותב את תכניות הלימוד במכון, ומנהל את מערך השיעורים במרכז המכון ובסניפים.

ראה עוד

הרב עדאל קידר

מוביל ומלווה את מסלול היכל שלמה, ומעורכי מסלול הלכות שבת

הרב קידר מחבר ועורך שו"ת היכל שלמה המכיל מאות שאלות מתוך מבחני הרבנות הראשית לצד תשובות מדויקות ומפורטות, ממשיך את דרכו של אביו הרב אליקים קידר בכתיבת ספרי "היכל שלמה" המשמשים כיום כל אברך הניגש להבחן במבחני הרבנות הראשית. כיום הרב קידר הינו מרבני המכון, כותב ומלווה את חומר הלימודים של "מסלול היכל שלמה", ומלווה את התלמידים למבחן, הרב קידר הינו גם מעורכי מסלול הלכות שבת במכון.

ראה עוד

הרב חיים קיז'נר

דיין ומרא דאתרא בקהילת חב"ד עמנואל – מרבני ומרצי המכון

הרב קיז'נר משמש כיום כרב קהילת חב"ד בעמנואל, והינו בעל הסמכה לרב עיר, והסמכה לדיינות, עשה 'שימוש' אצל גדול פסוקי הדור האחרונים הרב שמואל הלוי וואזנר, מח"ס שו"ת שבט הלוי. הרב קיז'נר כיום מלווה את מסלול "הלכות שבת" במכון, הרב מנצל את הידע ההלכתי והניסיון העשיר שלו כרב קהילה מזה כעשור, להגהת מסלול הלימודים, ולהכוונת התלמידים לקניית הידע והכללים בלימוד הלכות שבת, מתוך שימת דגש מיוחד על מקרים ודוגמאות פרקטים, בהם הרב מכריע ופוסק במתכונת הלימוד.

 

ראה עוד

הרב זוהר יהושע

מנהל ארגוני וצוות

הרב זוהר יהושע הוא המנהל הארגוני של המכון. בוגר יחידות קרביות ומנהל פרוייקטים מיוחדים בעברו, הרב זוהר חזר בתשובה ועשה את כל הדרך לחסידות בישיבת חב"ד רמת אביב אצל הרב גינזבורג. את ההסמכה לרבנות קיבל הרב זוהר בכולל "שמן למאור" ברמת אביב.

 

ראה עוד

הרב פנחס חבבו

מנהל פיתוח ולוגיסיטקה

הרב פיני חבבו מוביל ביד רמה את שגשוג ופיתוח המכון, בפתיחת הסניפים ברחבי הארץ בעקבות הביקוש האדיר שיש למכון בקרב אנ"ש בכל הארץ, הרב חבבו מתמקד במיוחד בהפקת הפרוייקטים והקמפיינים המוצלחים של המכון.

ראה עוד