ירושלים: קיימו וקיבלו את ה’סמיכה’ עליהם

כ50 רבנים חדשים הוסמכו לרבנות בחג הסמיכה האחרון של “למען ילמדו”, אשר נערך ברוב פאר והדר בירושלים עיה”ק. בהם השתתפו אורחים רבים ומשפחותים של הרבנים החדשים, ובמעמד גדולי הרבנים קיבלו את תעודת ההסמכה.

כיבדו בנוכחותם הרבנים החשובים: הרב אליהו יוחנן גוראריה רב העיר חולון וחבר בי”ד רבני חב”ד, הרב ציון כהן רב העיר אור יהודה, הרב ישראל מעל יו”ר המכללה להכשרה תורנית, הרב ישראל מעל יו”ר מכללת למען ילמדו, הרב טוביה זילברשטרום רב קהילת שיכון חב”ד ירושלים, הרב נפתלי הכהן רוט יו”ר מרכז חינוכי חסידותי שע”י צאגו”ח, הרב שאול סילם רב קהילת חב”ד גילה, הרב ישראל הלפרין דיין ומו”צ בכפר חב״ד.

הרבנים החשובים נשאו דברים נרגשים וברכו את המוסמכים הטריים, וכן עלו ודיברו נציגי הלומדים, בהם הרב ישעיהו וייס מנהל בית חב”ד רכבת ישראל, אשר הוסמך במסגרת מסלול הכנה למבחני הרבנות.

האירוע נפתח באמירת פרקו של הרבי בתהלים, ע”י מנכ”ל מכללת ‘למען ילמדו’ הרב זוהר יהושוע מנכ”ל המכון שבדבריו הודה נרגשות לכל המסייעים והתומכים במפעל התורני הגדול בעולם, ובראשם לרב אמיר אלישר שי’ שדוחף ומסייע עוד מראשית ימי ההתחלה .

בין הדוברים  מנעים את האירוע הנגן איציק ליפשיץ עם ניגונים המעוררים את הנפש, ומגבירים את השמחה לרגל ציון הדרך החשוב של המסיימים.

לאחר דברי הברכה, האווירה התחשמלה, הנגן פצח במארש חסידי, והמנחה הרב אלישע קצבי קרא בשם הרבנים החדשים, אשר עלו בזה אחר זה אל הבמה וקיבלו את התעודה מידי הרבנים שליט”א, ובנפרד הצטלמו עם המשפחה הנרגשת בשמחתה של תורה.

צילום: מנדי קורנט

באיזה קורס אתה מתעניין?

באיזה קורס אתה מתעניין?

באיזה קורס אתה מתעניין?

ליעוץ אישי, השאר פרטים