רב בביתו

הקורס המומלץ ביותר לאברכים חסידיים

‘אבא, חתכתי עם סכין חלבית חתיכת בצל מהמדף של הבשרי’ – גם אתה נתקל בשאלות כאלו במהלך היום יום? הקורס ‘רב בביתו’ מיועד עבורך! בקורס תלמד את ההלכות הבסיסיות לניהול בית חסידי. הילדים שלך יאמרו לך תודה!

אתה אבא חסידי, אתה מהווה דוגמא חיה לאישה, לילדים, לשכנים ולחברים. הם מביטים אליך ומצפים למוצא פיך, הם לומדים ממך ושואפים להיות כמוך. אתה אב המשפחה. הראש!

‘להיות רב בביתו’ זה להיות מורה דרך. להנחות את בני הבית בדרך הנכונה, לכוון אותם לעבר המטרה, וכן, גם לענות תשובות לשאלות הרבות אשר נשאלים יום יום מפי כל דיירי הבית.

מכון ‘למען ימדו’ מכשיר אותך בדרך להצלחה. להצלחת תפקידך כאב משפחה, כשליח, וכחסיד חב”ד!

‘כל התשובות לכל השאלות’ זו דרך אחת להגדיר את המפעל המשובח. שיטת הלימוד הייחודית והליווי הצמוד שתקבל – יכשירו אותך להיות רב בביתך ועמוד של אור ודוגמא חיה חסידית לסביבה! בהקדשת יום לימודים אחד בלבד בשבוע – אתה נותן לך ולבני ביתך – מתנה יקרה מפז!

הקורסים המוצעים:

‘בנינו ערבים בעדינו’ זו לא עוד סיסמה זולה. זו אחריות! אנו מחויבים לחנך את ילדינו בדרך התורה והחסידות, ולסלול להם דרך אשר גם כשיגדלו ‘לא יסורו ממנה’. ובשטח, כשהילד מבקש מאביו לימוד משותף בחברותא – לעיתים האב נרתע מהרעיון, ולא בכדי, מעולם הוא לא הסתדר עם לימוד הגמרא!

קרא עוד »

40 מפגשים הכוללים שעתיים של לימוד חוויתי על ידי מיטב המרצים ובליווי מצגות מרהיבות עין. לימוד יסודי של ההלכות הנוגעות ליום-יום – תפילה, ברכות הנהנין, בית הכנסת, הלכה למעשה – על פי פסקי אדמו”ר הזקן. מכון ‘למען ילמדו’ מכשיר אותך לחיי הלכה בריאים!

קרא עוד »

קורס “סמיכה חב”ד” – הקורס הפופולארי ביותר בסניפי המכון, בקורס זה לומדים הלכות איסור והיתר שבחלק יורה דעה בשולחן ערוך, קורס זה מותאם לכל אחד ואחד, בעקבות הוראת הרבי אשר על אחד ללמוד להסמכה בכדי להיות רב בביתו

קרא עוד »

שולחן שבת. כל המשפחה יושבת מרותקת לדבר התורה מפי אב המשפחה, רעיונות מהפרשה מתובלים בסיפורי חסידים, משלים ופתגמים מרתקים הממתיקים את האווירה, דוגמאות ומשלים, ווארטים והגיגים. רק תחום אחד נשאר מחוץ לתמונה – הלכות שבת.

קרא עוד »
נגן וידאו

לימוד הלכה משפיע
על בני הבית!

לא ניתן לנהל חיים חסידיים תקינים בלי לדעת את ההלכות הבסיסיות הנצרכות בכל בית חסידי!

המהפך שנעשה על ידי מכון ‘למען ילמדו’ מאפשר לכל אב משפחה לנהל חיים חסידיים על פי ההלכה!

 

הורד עכשיו את תוכנית הלימוד המלאה

השאר את פרטיך ואנו נחזור אליך!