יורה יורה - רב שכונה

הכנה למבחני הרבנות הראשית

“כבוד הרב, מדוע בעצם אסור להזיז את שולחן השבת יחד עם הנרות”? גם אתה נתקל בשאלות כאלו במסגרת השליחות? הקורס ‘רב קהילה’ מיועד עבורך! קורס זה מכוון לקבלת תעודת רב שכונה מהרבנות הראשית – היכל שלמה.

שליח יקר, העיניים נשואות אליך! מעבר להיותך אב משפחה, חבר וידיד קרוב לתושבים הרבים בעיר, ונושא קולו של הרבי בכל מקום ומקום – אתה מקור השפעה בלתי נדלה עבור בני הקהילה שלך!

זקנים וצעירים, גברים ונשים, מכובדים ופשוטי העם – כולם נושאים עיניהם אליך. אתה הוא ‘איש ההלכה שלהם’. ‘להיות שליח – זה לדעת הלכה!

מכון ‘למען ימדו’ מכשיר אותך בדרך להצלחה. להצלחת תפקידך כאב משפחה, כשליח, וכרב קהילה!

‘כל התשובות לכל השאלות’ זו דרך אחת להגדיר את המפעל המשובח. שיטת הלימוד הייחודית והליווי הצמוד שתקבל – יכשירו אותך להיות רב קהילה ועמוד של אור ודוגמא חיה חסידית לסביבה! בהקדשת יום לימודים אחד בלבד בשבוע – אתה נותן לך ולבני קהילתך – מתנה יקרה מפז!

הקורסים במסלול:

לימוד למבחן הרבנות הראשית ל”משגיח כשרות” לצד לימוד פרקטי בהכוונת מומחי מערכת הכשרות של הרב לנדא, לקבלת תעודת משגיח כשרות.

קרא עוד »

לימוד הלכות תפילה, ברכות ובית כנסת ע”פ דרישות הרבנות הראשית, וע”פ דרישות רבני חב”ד לקבלת תעודת רב בית כנסת.

קרא עוד »

‘”כבוד הרב, מגיע לנו מזל טוב! בשעה טובה התארסנו ואני שמח לבשר שהסכמנו יחד שהרב יהיה מסדר הקידושין”! הודעות כאלה מתקבלות באופן תדיר אצל רבים מהשלוחים בארץ ובעולם, ובצער רב, חלקם הגדול נענה בשלילה.

קרא עוד »

‘כבוד הרב אל תשאל! נפל אצלינו החשמל, כל הבית חשוך, המקרר ושאר מכשירי החשמל לא עובדים. עסק ביש! יש גוי בסביבה הקרובה, איך אני מסביר לו מה אני צריך?”

קרא עוד »

לימוד הלכות איסור והיתר מחלק יורה דעה, ע”פ דרישות הרבנות הראשית, במהלך הלימוד יושם דגש על הלכה למעשה ע”פ פסקי אדה”ז ומנהגי חב”ד.

קרא עוד »

לימוד הלכות טהרה ע”פ דרישות הרבנות הראשית, והכנה לקבלת שימוש – היתר הוראה במראות והנלווה מאת רבני חב”ד.

קרא עוד »

להיות רב קהילה
- זה לא בשמיים!

שליח יקר, עבורך ועבור בני הקהילה שלך – מסלול ‘רב קהילה’ נבנה בצורה מדוייקת עבורך! הצטרף למסלול הלימודים ובני הקהילה שלך יאמרו לך תודה!

הורד עכשיו את תוכנית הלימוד המלאה

הרשם כעת לקורס הקרוב!