רב קהילה

הקורס המומלץ ביותר לקהל השלוחים

"כבוד הרב, מדוע בעצם אסור להזיז את שולחן השבת יחד עם הנרות"? גם אתה נתקל בשאלות כאלו במסגרת השליחות? הקורס 'רב קהילה' מיועד עבורך! קורס זה מכוון לקבלת תעודת רב שכונה מהרבנות הראשית – היכל שלמה.

שליח יקר, העיניים נשואות אליך! מעבר להיותך אב משפחה, חבר וידיד קרוב לתושבים הרבים בעיר, ונושא קולו של הרבי בכל מקום ומקום – אתה מקור השפעה בלתי נדלה עבור בני הקהילה שלך!

זקנים וצעירים, גברים ונשים, מכובדים ופשוטי העם – כולם נושאים עיניהם אליך. אתה הוא 'איש ההלכה שלהם'. 'להיות שליח – זה לדעת הלכה!

מכון 'למען ימדו' מכשיר אותך בדרך להצלחה. להצלחת תפקידך כאב משפחה, כשליח, וכרב קהילה!

'כל התשובות לכל השאלות' זו דרך אחת להגדיר את המפעל המשובח. שיטת הלימוד הייחודית והליווי הצמוד שתקבל – יכשירו אותך להיות רב קהילה ועמוד של אור ודוגמא חיה חסידית לסביבה! בהקדשת יום לימודים אחד בלבד בשבוע – אתה נותן לך ולבני קהילתך – מתנה יקרה מפז!

הקורסים המוצעים:

תפילה ברכות ובית כנסת

'אם אין כאן כהן, מותר לי להעלות ישראל לתורה או שחובה לתת את העלייה ללוי'? רבים מהשלוחים, רבנים ופעילים בקהילות נתקלים בשאלות כאלו על בסיס קבוע. דיני הפסקות בתפילה, ברכות התורה, מהלך התפילה והלכות בית הכנסת – הם מושא מאיים לא פעם על אברכים חסידיים העוסקים במלאכת הקודש!

קרא עוד »

חופה וקידושין

'"כבוד הרב, מגיע לנו מזל טוב! בשעה טובה התארסנו ואני שמח לבשר שהסכמנו יחד שהרב יהיה מסדר הקידושין"! הודעות כאלה מתקבלות באופן תדיר אצל רבים מהשלוחים בארץ ובעולם, ובצער רב, חלקם הגדול נענה בשלילה.

קרא עוד »

מורה צדק בהלכות שבת

'כבוד הרב אל תשאל! נפל אצלינו החשמל, כל הבית חשוך, המקרר ושאר מכשירי החשמל לא עובדים. עסק ביש! יש גוי בסביבה הקרובה, איך אני מסביר לו מה אני צריך?"

קרא עוד »

איסור והיתר (היכל שלמה)

הדרשה השבועית. בית הכנסת מלא מפה לפה. קהל המתפללים והמקרובים מצפים לדבר ההלכה שיאמר כעת השליח. אך הוא לא רגוע, ההלכות אותם הכין לא נהירים לו כשבילי עולם החסידות ושיחות הקודש של הרבי. הוא נרתע וחושש משאלה קצת מורכבת או פן הלכתי שאינו בקיא בו דיו.

קרא עוד »

פוסקי טהרה

כל ילד נוסף המגיע לעולם – הוא עולם ומלואו! בידינו, שלוחי הרבי ורבני הקהילות, לדאוג לכך שעוד ילד יבוא לעולם מתוך קדושה וטהרה. ההלכות הרבות, פסקי הדינים וההבדלים הדקים מצריכים ידע רב ושליטה מלאה בחומר!

קרא עוד »

להיות רב קהילה
- זה לא בשמיים!

שליח יקר, עבורך ועבור בני הקהילה שלך – מסלול 'רב קהילה' נבנה בצורה מדוייקת עבורך! הצטרף למסלול הלימודים ובני הקהילה שלך יאמרו לך תודה!

הורד עכשיו את תוכנית הלימוד המלאה

הרשם כעת לקורס הקרוב!