תקנון הצטרפות לקורס:

מרכז “למען ילמדו” מתחייב להכין ולהגיש את התלמיד לבחינות באמצעות שיעורים, מצגות וחוברות לימוד. כל תכני הקורס נקבעים ע”י הנהלת המכון בלבד, עם זאת המכון שומר לעצמו את הזכות לשינוים בתכני השיעור, זהות המרצים, וזמני השיעורים באם יהיו אילוצים.

התלמיד מודע לכך שהצלחה במבחנים תלויה בהשתתפות בשיעורים, חזרה על החומר בבית, ומילוי שאלות החזרה ומטלות הכיתה. התשלום עבור החודש הראשון לא יוחזר אף אם לא החל התלמיד את הקורס.

הכיתה נפתחת על בסיס מספר תלמידים, ולכן התלמיד המצטרף לקורס מתחייב על כל משך הקורס, לאחר שהחל הקורס אין אפשרות לפרוש כלל. במקרים חריגים ובאישור ההנהלה בלבד נוהל הביטול יהיה שעד שיעור אחד יהיה אפשרות לפרוש בניכוי תשלום עבור החודש הראשון ובהחזרת כל החומר הלימודי עד השיעור שני. בביטול לאחר השיעור השני יוחזר רק חצי מסכום דמי הקורס, לאחר השיעור השלישי לא תהיה כלל אפשרות לקבלת החזר.

מכון ‘למען ילמדו’, מעביר לתלמידים חומר בכתב או במייל או בכל אמצעי מדיה אחר. הזכויות של חומרי הלימודים שייכות ל’למען ילמדו’ ונתונה הרשות לתלמידים לשימוש אישי בלבד, חובת התלמיד לשמור על הזכויות ולא להעביר חומרי לימוד לאף אחד. כמו”כ התלמיד מודע לכך שחלק מן הבחינות נעשות באמצעות גורם חיצוני המעניק את הציון ואת התעודה. קבלת התעודה מטעם המכון מותנית באישור ועדת הבחינות של המכון ע”פ הקריטריונים שנקבעו ע”י ועדת ההסמכה בלבד, ולאחר סיום התשלום על הקורס.

* הנרשמים דרך תכנית הסבסוד של ”חב”ד לנוער” ו”חב”ד בקמפוס” ומקבלים קופון הנחה על סך 3000₪ מתחייבים בשעת הרישום על התשלום המלא של הקורס  לפני הקופון. במידה ולא יהיה זכאי התלמיד מכל סיבה שהיא לתמיכה ולסבסוד הקורס, יצטרך התלמיד לשלם את יתרת התשלום החודשי הרגיל ואינו זכאי לקופון.

* הנרשמות דרך תכנית הסבסוד של ”חב”ד לנוער” ו”חב”ד בקמפוס” ומקבלות קופון הנחה על סך 2400₪ מתחייבות בשעת הרישום על התשלום המלא של הקורס  לפני הקופון. במידה ולא תהיה זכאית התלמידה מכל סיבה שהיא לתמיכה ולסבסוד הקורס, תצטרך התלמידה לשלם את יתרת התשלום החודשי הרגיל ואינה זכאית לקופון.

תנאי שימוש באתר “למען ילמדו”:

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון

אתר “למען ילמדו” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (המכללה להכשרה תורנית) ייצוגי עבור “שם האתר שלכם” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “למען ילמדו” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “למען ילמדו”.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות  הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “למען ילמדו” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת ה  MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר  הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר  מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “למען ילמדו”.

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

ליעוץ אישי, השאר פרטים